Karlovy Vary: Jízda po Dvorském mostě je komfortnější

11.05.2019 6:32 | Zprávy

Opravili jsme vozovku Dvorského mostu. Celý povrch komunikace prošel provizorní úpravou, která zajistí komfortnější jízdu do doby, než dojde k připravované kompletní rekonstrukci celého mostu.

Karlovy Vary: Jízda po Dvorském mostě je komfortnější
Foto: mmkv.cz
Popisek: Karlovy Vary

Výtluky, trhliny a nerovnosti byly opraveny a na vozovku byl aplikován celoplošný nástřik asfaltové emulze a kamenné drti. Její zbytky na komunikaci zatím zůstávají, odstraněny budou do konce týdne. Z tohoto důvodu je na dobu nezbytně nutnou na mostě snížena maximální povolená rychlost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Uprchlíci

Pane Mašku, moc děkuji za to, že jste reagoval na můj dotaz, ale asi jsme se nepochopili. Mě zajímalo jaký bude váš přístup k uprchlíkům z Ukrajiny teď, a to jak už k těm, co tu jsou, a že jich je i těm, kteří zde budou chtít získat azyl?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hustopeče: Fotoklub vystavuje v galerii

16:47 Hustopeče: Fotoklub vystavuje v galerii

Městské muzeum a galerie v Hustopečích zakončuje rok jednou ze svých nejoblíbenějších výstav. Na stě…