Karlovy Vary: Na den epilepsie zasvítí fialová

09.02.2023 14:51 | Tisková zpráva
autor: PV

Karlovy Vary se připojují k Mezinárodnímu dni epilepsie. Ten připadá každý rok na druhé pondělí v únoru, letos tedy na 13. února.

Karlovy Vary: Na den epilepsie zasvítí fialová
Foto: mmkv.cz
Popisek: Karlovy Vary

Fialovou barvou se rozsvítí Goethova vyhlídka a budova magistrátu na Moskevské ulici. Mezinárodní den epilepsie se snaží o osvětu, jak s epilepsií zacházet, jak ji léčit a kompenzovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

22:41 Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

Starosta Jan Bauer a místostarosta Jan Kotrba navštívili bytový dům v ulici Národní 1003, kde byla d…