Karlovy Vary: Žáby se vydaly na jarní tah

01.04.2019 15:36 | Zprávy
autor: PV

V Karlových Varech začíná každoroční rituál na ochranu žab. Jeho cílem je zajistit obojživelníkům bezpečnou cestu za rozmnožováním.

Karlovy Vary: Žáby se vydaly na jarní tah
Foto: mmkv.cz
Popisek: Karlovy Vary

Společně s pracovníky odboru životního prostředí karlovarského magistrátu se do akce zapojují pracovníci Správy Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les a dobrovolní ochránci přírody. Zaměří se na ranní a večerní ruční sběr žab v blízkosti komunikace u jezírka Malé Versailles, které je jejich tradičním cílem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dřív prezidenti na summit NATO jezdili

A byli to i prezidenti z jiného tábora než vládního. V čem je to teď jiné? A o čem se tam vlastně rozhoduje a rozhoduje se tam o něčem, jakože by prezident mohl třeba svou účastí rozhodnout o něčem, co vláda nechce?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Provoz plaveckého stadionu v červenci a srpnu

19:47 Písek: Provoz plaveckého stadionu v červenci a srpnu

Se začátkem letních prázdnin se upravuje provozní doba plaveckého stadionu.