Karlovy Vary navštívila velvyslankyně Peru

16.02.2016 18:42 | Zprávy
autor: PV

S primátorem města hovořila o možnostech propagace své země v Karlových Varech.

Karlovy Vary navštívila velvyslankyně Peru
Foto: mmkv.cz
Popisek: Karlovy Vary

Karlovy Vary navštívila velvyslankyně Peru Liliana De Olarte de Torres-Muga poprvé. Primátorovi Petru Kulhánkovi prozradila, že by se ráda zasadila o větší propagaci své země v naší republice, a to například prostřednictvím kulturních projektů. Tématem setkání se tak stal filmový festival a možnost zařazení peruánských snímků do programu karlovarské přehlídky. Zrodila se také myšlenka společného projektu Karlovarského symfonického orchestru s hudebníky z Peru, zejména s věhlasnými kytarovými virtuosy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Zvyšujeme frekvenci kropení ulic

7:27 Ústí nad Labem: Zvyšujeme frekvenci kropení ulic

Nadcházející tropické teploty bere město vážně. Pro zvýšení bezpečnosti a komfortu obyvatel se rozho…