Kladno: Veřejná dražba odtažených vozidel

13.08.2025 7:17 | Tisková zpráva

Veřejná dražba nevyzvednutých vozidel, která byla odtažena z komunikací , se bude konat dne 26. srpna 2025.

Kladno: Veřejná dražba odtažených vozidel
Foto: Archiv
Popisek: Centrum města Kladno. Ilustrační foto

Razantní přístup k vrakům a vozidlům bez technické způsobilosti k provozu, odstaveným na veřejných komunikacích města Kladna, který byl nastaven v druhé polovině loňského roku, pokračuje v podobě veřejných dražeb odtažených vozidel. Veřejná dražba nevyzvednutých vozidel, která byla odtažena z pozemních komunikací ve městě, se bude konat dne 26. srpna 2025 od 14:00 v areálu společnosti AVE Kladno, s.r.o., Dubská 793, Kladno–Dubí.

Dražená vozidla je možné si prohlédnout 21. 8. 2025 v době od 13:00 do 15:00, a 30 minut před zahájením dražby, v místě konání dražby. Každé vozidlo bude draženo samostatně.

Nejnižší podání, a tedy vyvolávací cena, se stanovuje 2500 korun. Dražba bude anglickým způsobem s minimální výší příhozu 100 korun. Složení dražební jistiny se nevyžaduje. Další informace ohledně možné prohlídky dražených vozidel a účasti ve veřejné dražbě jsou uvedeny na úřední desce Statutárního města Kladna či ZDE.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Co vyřeší ta vaše petice za svobodu slova?

Myslíte, že se pak něco změní? Co? Souhlasím totiž s tím, že s tou svobodou slova to jde z kopce. Máte nějaké politické řešení? Protože já nevěřím, že petice něco změní. Horáková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Litoměřice: Rekonstrukce Centrální školní jídelny potrvá několik měsíců

10:23 Litoměřice: Rekonstrukce Centrální školní jídelny potrvá několik měsíců

Rozsáhlá rekonstrukce v?hlavní budově Centrální školní jídelny (CŠJ) potrvá až do začátku příštího r…