Kopřivnice: Den Země se bude slavit již tento pátek

23.04.2019 19:33

Závěr tohoto týdne bude v Kopřivnici patřit oslavám Dne Země. Celodenní akce v režii kopřivnické radnice a Rady dětí a mládeže Moravskoslezského kraje se odehraje v pátek 26. dubna 2019 v prostorách parku dr. E. Beneše.

Kopřivnice: Den Země se bude slavit již tento pátek
Foto: koprivnice.cz
Popisek: Kopřivnice

Dne Země bude v městském parku probíhat od 9 do 19 hodin. Dopolední část bude vyhrazena především pro děti z místních škol a školek, odpolední pak pro širokou veřejnost. „Žáci základních škol se mohou těšit na druhý ročník Kopřivnické Ekologiády-soutěže škol, menší děti na prohlídku čistírny odpadních vod, interaktivní přednášky k tématu voda či dopolední vystoupení Smokemana, který letos do našeho města se svou pojízdnou spalovnou zavítá,“ uvedla za organizátory Lucie Kubalcová z odboru životního prostředí s tím, že ústředním motivem oslav nadále zůstává upozornění na skokové ničení naší planety a důraz na ochranu životního prostředí.

Také odpolední část programu nabídne spousty zajímavých atrakcí. Kromě hodinového workshopu již zmíněného Smokamena pro malé i velké, nebude chybět Odpadový kabaret, Úžasné divadlo fyziky, pokusy s vodou či podvečerní koncert kopřivnické zpěvačky Lo Hrůzové s kapelou. „Časový harmonogram programu na pódiu lidé najdou na plakátech ke Dni Země anebo webu města,“ sdělila Lucie Kubalcová s tím, že vstup na akce související s oslavami Dne Země v Kopřivnici je pro všechny zdarma.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kroměříž: Zaměstnanci úřadu obstarali nadílku handicapovaným dětem

21:10 Kroměříž: Zaměstnanci úřadu obstarali nadílku handicapovaným dětem

Mikulášské balíčky pro osm desítek dětí ze Základní školy a Mateřské školy Kroměříž, F. Vančury byly…