První pacienty kopřivnické dialyzační středisko a ambulance, které provozuje společnost Impax Trading CZ v prostorách bývalé pošty na ulici Obránců míru, přivítá v pondělí 9. listopadu. Ze znovuotevření mají radost nejen samotní klienti, ale také majitelé. „Po dlouhých třech letech se nám konečně podařilo vyjednat smlouvy s některými pojišťovnami například Revírní bratrskou pojišťovnou. Navíc se změnily potřebné zákony a další nezbytné podmínky. To vše každopádně přišlo takzvaně za pět minut dvanáct, když doba po uzavření nebyla vůbec jednoduchá,“ okomentoval situaci jednatel společnosti Vlastimil Kalman.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

_profil_top.jpg)
