Kopřivnice: Město spustilo další aukci

21.10.2016 9:02 | Zprávy
autor: PV

Možnost zakoupit nepotřebný a nevyužívaný majetek města za zlomkové ceny se rozhodla široké veřejnosti poskytnout kopřivnická radnice. Na svých webových stránkách ve středu 19. října spustila další aukci.

Kopřivnice: Město spustilo další aukci
Foto: koprivnice.cz
Popisek: Kopřivnice

Akce, která se mezi lidmi těší nemalé pozornosti, nabízí k odkoupení majetek, který městský úřad v Kopřivnici již nějaký čas nevyužívá nebo nepotřebuje. V té podzimní budou kromě klasických kancelářských věcí k mání také některé rarity. „Město touto formou nabízí například nevyužívaný automobil značky Škoda Fabia, hasičské vozidlo IFA s žebříkem nebo třeba plovoucí čerpadlo,“ uvedla Miroslava Michalská z evidence majetku, která má aukci na starosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jablonec nad Nisou: Téměř osm milionů má město na dotační programy

16:09 Jablonec nad Nisou: Téměř osm milionů má město na dotační programy

Zastupitelé schválili nové zásady pro poskytování dotací a peněžitých darů z městského rozpočtu.