Kroměříž: Promítání se z Nadsklepí přesouvá na Starý pivovar, připravena je i premiéra

27.07.2021 12:23

Kino Nadsklepí je z důvodů rekonstrukce vzduchotechniky od pondělí 26. července uzavřeno. Jako kinosál bude po celou dobu probíhajících prací, tedy zhruba do poloviny letošního října, sloužit hlavní sál Klubu Starý pivovar v Prusinovského ulici.

Kroměříž: Promítání se z Nadsklepí přesouvá na Starý pivovar, připravena je i premiéra
Foto: Kroměříž
Popisek: Kroměříž

„V srpnovém programu převažují české filmy, připraveny jsou premiéry, reprízy úspěšných a již divácky prověřených snímků i filmy pro děti. Projekce na Starém pivovaru zahájíme v pátek 30. července premiérou filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel režiséra i autora knižní předlohy a scénáře Patrika Hartla,“ řekl vedoucí kina Nadsklepí Radek Neuman.

Prodej vstupenek na filmová představení bude probíhat on line nebo v pokladnách Domu kultury či Expozice Karla Kryla. Právě pokladna v místě konání promítání, tedy v expozici v suterénu Klubu Starý pivovar, bude otevřena vždy hodinu před jeho zahájením.

Na pátek 30. 7. je připravené promítání filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel (20 h), v sobotu 31. 7. přijde na řadu představení pro děti Trollové: Světové turné (16:30 h) a večer pak znovu Prvok, Šampón, Tečka a Karel (20 h). Další představení se uskuteční v sobotu 7. 8. a na programu je snímek Havel (20 h), v neděli 8. 8. pak pohádka Princezna zakletá v čase (16:30 h) a večer film Smečka (20 h).

O týden později se v pátek 13. 8. bude hrát komedie Matky (20 h), v sobotu 14. 8. film Gump – pes, který naučil lidi žít (16:30 h) a večer pak Šarlatán (20 h). Na neděli 22. 8. jsou připraveny snímky Červený střevíček a 7 statečných (16:30 h) a Bábovky (20 h).

Poslední srpnovou neděli je na programu opět dvojice filmů, odpoledne pro děti Mazel a tajemství lesa (16:30 h), večer pak Muž se zaječíma ušima (20 h).

Program na další období bude k dispozici během srpna a září. Při projekcích je třeba dodržovat aktuální vládní opatření související s coronavirem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Olomouc: Výkupy pozemků pro dokončení dálničního obchvatu začínají

10:11 Olomouc: Výkupy pozemků pro dokončení dálničního obchvatu začínají

Příprava zbývajícího úseku dálničního obchvatu Olomouce zaznamenala významný posun. Ředitelství siln…