Kroměříž: Registrace Vybarveného běhu je v plném proudu

26.12.2020 21:33

Město a Dům kultury v Kroměříži zvou po roční odmlce opět účastníky na trať Vybarveného běhu. Centrem Kroměříže se příští rok poběží již popáté.

Kroměříž: Registrace Vybarveného běhu je v plném proudu
Foto: Kroměříž
Popisek: Kroměříž
reklama

„Pevně věřím, že omezení související s epidemií koronaviru budou v červnu minulostí a že si Vybarvený běh opět všichni naplno užijeme,“ uvedl starosta Jaroslav Němec. Vybarvený běh se uskuteční v sobotu 5. června 2021.

Anketa

Která z mrtvých osobností Vám nejvíce schází?

hlasovalo: 37397 lidí

Klání určené pro sportovce i tělovýchovně nenadané si klade za cíl přitáhnout k aktivnímu pohybu i ty, kteří se mu trvale a tvrdošíjně vyhýbají. Vybarvený běh není závodem a nejde tu o čas ani o pořadí, ale o zábavu a barvy. Přesto - nebo možná právě proto - počet startujících rok od roku stoupá.

Příští ročník bude mít obdobnou trať i program jako v letech předchozích. Podrobné pokyny a aktivní registrační formulář najdou zájemci ZDE, aktuální informace přináší také facebooková událost. Připravený je jak dopolední běh s využitím práškových barev, tak i odpolední a večerní koncerty více či méně známých zpěváků a kapel, zábava pro malé i velké návštěvníky, workshopy, taneční vystoupení, stánky s občerstvením.

„Zájemci o aktivní účast by si měli s registrací pospíšit, aby měli zajištěné místo na startu i výhodnou cenu startovacího balíčku. Uhrazené registrace z letošního roku zůstávají v platnosti,“ poznamenala Marcela Nehodová z radničního odboru Útvar tajemníka.

Vybarvený běh Kroměříž vznikl v roce 2016. Letos se nekonal kvůli omezením souvisejícím s epidemií koronaviru. Trasa ulicemi města měří zhruba 4,5 kilometru, běžci na několika barevných zónách probíhají záplavou práškových barev a čelí nejrůznějším nástrahám v podobě proudů vody, záplavy bublin či překážek z nafouknutých balonků.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zlín: Památník Tomáše Bati je nejkrásnější proměnou 2020/2021

21:21 Zlín: Památník Tomáše Bati je nejkrásnější proměnou 2020/2021

12. ročník celorepublikového projektu Má vlast cestami proměn již zná vítěze internetového hlasování…