Dopravní značky upozorňující řidiče na omezení rychlosti na 30 kilometrů v hodině a na přítomnost dětí v úseku před nimi budou osazeny v ulici Na Kopečku od pramene Maxmilián až po vchod do koupaliště v ulici Na Sladovnách. „Je pravda, že jsme k tomu přistoupili po kolizi dítěte s autem, která se v této lokalitě stala v létě. Cílem je zvýšit bezpečnost pro chodce i projíždějící řidiče,“ uvedl starosta Jaroslav Němec. Kompletní značení včetně žlutých čar bude instalováno nejpozději na jaře příštího roku.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


