Kroměříž: Vybarvený běh se blíží naplnění kapacity, registrovalo se již přes 1800 lidí

02.06.2019 19:23 | Zprávy
autor: PV

O čtvrtý ročník Vybarveného běhu je velký zájem, zaregistrováno je již více než 1800 lidí. Kapacita je přitom jen zhruba o 200 běžců vyšší.

Kroměříž: Vybarvený běh se blíží naplnění kapacity, registrovalo se již přes 1800 lidí
Foto: Kroměříž
Popisek: Kroměříž

„Zájemci by proto s registrací neměli váhat, pokud se chtějí letos Vybarveného běhu účastnit aktivně a nechtějí ho sledovat pouze z míst pro diváky,“ uvedl starosta Jaroslav Němec. Vybarvený běh se koná v sobotu 8. června.

Akce se stala neodmyslitelnou součástí programu letní turistické sezony v Kroměříži. „Vybarvený běh totiž kromě sportu nabízí dobrou zábavu a kulturní vyžití pro domácí i přespolní, pro malé i velké a staré i mladé,“ dodal Němec. Loni se zaregistrovalo rekordních téměř 1900 lidí. Trasa letos zůstává stejná jako v loňském roce, důvodem je pokračování rekonstrukce Vodní ulice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Obrana

Pořád se mluví jen o navyšování výdajů na obranu. Ale jak hodláte řešit problém, že chybí lidi? A je nebo podle vás zárukou naší bezpečnosti naše členství v NATO? Já se obávám, že kdyby bylo nejhůř, tak nás jeho hlavní strůjce USA nechá na holičkách.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Biocentrum v Bílanech přinese novou zeleň

16:21 Kroměříž: Biocentrum v Bílanech přinese novou zeleň

Kroměřížská radnice založí v lokalitě Přední pastviska v místní části Bílany nové biocentrum na ploš…