Lanškroun: Zimní stadion má nové zázemí pro hokejisty

28.10.2020 15:55

Se začátkem zimní sezony se rozběhla i dodávka a montáž buňkového systému, který bude tvořit další šatny a sociální zařízení pro Zimní stadion B. Modrého.

Lanškroun: Zimní stadion má nové zázemí pro hokejisty
Foto: lanskroun.eu
Popisek: Renesanční radnice v Lanškrouně

Nedostačující kapacity šaten a zázemí pro sportovce vyřešila instalace šesti kusů nových mobilních buněk. Objekt šaten pro sportovce s vlastním sociálním zařízením je o rozměrech 18 x 6m. Budou zde dvě šatny o rozměrech 6x6 m a každá šatna bude mít vlastní  sociální zařízení, kde je WC, pisoáry, sprchy a umývadla.

„Jsme rádi, že jsme společně po několika letech našli s uživateli hokejové haly řešení a zajistili jsme tak potřebné zázemí pro naše hokejisty,“ říká místostarosta Miloš Smola a dodává, „pokud se tento systém osvědčí a dohodneme se i s uživateli atletického stadionu, zrealizovali bychom obdobné šatny a zázemí i na atletickém stadionu,“ uzavírá Miloš Smola.

V současné době je sestava buněk osazena na základové patky a celý objekt je napojen na kanalizaci. Během měsíce října a listopadu bude probíhat propojení rozvodů energií šaten a hokejové haly. V hokejové hale bude upravena kotelna, která bude objekt šaten vytápět.

„Za hokejový klub jsme rádi za instalaci šaten, potřebujeme pro mládežnické týmy zázemí takové, abychom měli pro naše hráče adekvátní prostředí a srovnatelné podmínky, jaké mají všude v okolí. Rádi bychom tuto formu zázemí rozšiřovali, abychom ho mohli mít pro všechny mládežnické kategorie,“ říká hlavní trenér a manažer sportovního střediska mládeže za hokejový klub Orli Lanškroun Miroslav Vicenec.

Předpokládaná cena je 3 250 000 Kč včetně DPH.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Liberec předává další nové byty, tentokrát v Proboštské

21:23 Liberec předává další nové byty, tentokrát v Proboštské

Dvaadvacet nově zrekonstruovaných bytů nabídne během září k užívání budoucím nájemníkům město Libere…