Letošní hospodaření města Písku bude vyrovnané a možná skončí i přebytkem

23.11.2016 12:46 | Zprávy
autor: PV

Na prosincovém jednání budou zastupitelé projednávána rozpočtová opatření, která snižují plánovaný schodek rozpočtu roku 2016 o více než 53 mil. Kč.

Letošní hospodaření města Písku bude vyrovnané a možná skončí i přebytkem
Foto: Archiv
Popisek: Město Písek

„V případě schválení těchto opatření tak plánovaný schodek rozpočtu města Písek klesne na částku 22 410 tis. Kč ze současných 75  532 tis. Kč,“ upřesňuje místostarosta Josef Knot. (TOP09)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Bartoš: Vláda připravila samoživitele a seniory o podporu v bydlení

Jak jako? Víte, mě to přijde, že se téma bydlení jako problém jen omílá, ale v podstatě se pro lidi nic nemění a je dostupné čím dál míň – kapacitně i finančně, pro většinu lidí nejen pro samoživitele nebo seniory.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Technické služby obdrží první elektrobus pro MHD

16:21 Kroměříž: Technické služby obdrží první elektrobus pro MHD

V ulicích bude brzy jezdit první elektrobus MHD. Technické služby totiž v pondělí 4. května v 15 hod…