Liberec: Dny evropského dědictví letos zpestří premiérový Festival umění

31.08.2016 7:29 | Zprávy

Na letošní Dny evropského dědictví, které se v Liberci uskuteční v sobotu 10. září, připravilo město pro veřejnost žhavou novinku v podobě Festivalu umění.

Liberec: Dny evropského dědictví letos zpestří premiérový Festival umění
Foto: liberecky-kraj.cz
Popisek: Liberec

Unikátní projekt, jehož partnerem je město Žitava, podpoří dotace ve výši 10.356 eur z fondu malých projektů v Euroregionu Nisa. Přijetí dotace již odsouhlasili liberečtí radní.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Komunisté

Myslíte, že SOCDEM pomůže se dostat Komunistům zpět do Sněmovny? Podle mě je to přesně naopak. A vás se ptám, proč myslíte, že řada voličů i dnes volí komunisty? Nemyslíte, že je to i vaší vinou, protože neumíte dělat sociální politiku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Uherské Hradiště: Město potvrzuje svůj turistický potenciál

22:42 Uherské Hradiště: Město potvrzuje svůj turistický potenciál

Uherské Hradiště si stále upevňuje svou pozici atraktivního cíle cestovního ruchu v regionu Slovácka…