Liberec: Město by mohlo mít rozvojovou agenturu

18.05.2019 20:27 | Zprávy
autor: PV

S návrhem městské rozvojové agentury, která by procesovala projekty a dozorovala aktivity města, přišel náměstek primátora Jiří Němeček.

Liberec: Město by mohlo mít rozvojovou agenturu
Foto: liberecky-kraj.cz
Popisek: Liberec

Agentura by v úzké vazbě na odbor strategického rozvoje a dotací statutárního města pomáhala realizovat projekty financované z Evropské unie. Další oblastí, kterou by se agentura zabývala, je realizace tzv. PPP (Public Private Partneship) projektů, které určují spolupráci mezi veřejnou a privátní sférou v tématu investic například do infrastruktury, dále to zahrnuje komunikaci se soukromým sektorem a také projekty ziskového charakteru s dlouhodobější udržitelností. To vše by městská rozvojová agentura zaštítila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Co na to řeknete?

Podle Dobiášové, která vyhrála soud, Wollner stopnul klíčovou investigativní reportáž o hnutí STAN a kriminální kauze Hlubučka. Zajímá mě, co mi k tomu řeknete, pokud se vůbec teda vyjádření dočkáme.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Historické domy v centru jsou na prodej

13:05 Hradec Králové: Historické domy v centru jsou na prodej

Několik historických objektů v centru města se hradečtí zastupitelé rozhodli nabídnout k prodeji.