Liberec: Rozhodněte, co je třeba vyřešit

05.11.2019 20:21 | Zprávy

Letošní Veřejné fórum proběhne ve středu 20. listopadu 2019 od 17:00 v kavárně Pošta na náměstí Dr. E. Beneše v Liberci.

Liberec: Rozhodněte, co je třeba vyřešit
Foto: liberecky-kraj.cz
Popisek: Liberec

U debatních stolů můžete během fóra vyjádřit, co by se mělo ve městě změnit nebo zlepšit. Hlasováním pak vyberete nejdůležitější podněty. Ty budou předány vedení města k řešení.

Diskutovat s Vámi přijdou politici a pracovníci statutárního města Liberec.

Dozvíte se, jak postoupilo řešení otázek z loňského fóra a také, jak se můžete zapojit do pracovních skupin, které se budou podílet na tvorbě nové strategie rozvoje města.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kdy skončí s klimatickou hysterií i Evropa?

Tak to by mě taky zajímalo, a taky to, kdo je za tu hysterií zodpovědný a co se musí stát, aby se Evropa probudila? Neselháváte náhodou vy jako europoslanci, když nejste schopni ji zastavit a zařídit, aby se EU vzpamatovala než bude definitivně pozdě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Modernizace školy v Malšově Lhotě je hotová

16:26 Hradec Králové: Modernizace školy v Malšově Lhotě je hotová

Rekonstrukci školy a školky v hradecké Malšově Lhotě se podařilo dokončit včas. Modernizované školsk…