Vedle speciálních adventních prohlídek s historikem Milanem Svobodou, opepřených vystoupením místního divadelního spolku V.O.R.E.L., se mohou návštěvníci těšit také na vystoupení místního folklorního souboru Jizerka v 15 hodin, dvojkoncert souborů Aliquis & Capella Rederna v 16 a 18 hodin v zámecké kapli. „Návštěvníci uslyší renesanční a pozdně barokní skladby od českých i německých mistrů, zahrané na repliky dobových nástrojů a zhlédnete dobové kostýmy členů souborů,“ upřesňuje za město vedoucí oddělení cestovního ruchu Zuzana Kotrmanová.
Po celý den budou probíhat v zámeckých prostorech dílničky pro děti. Občerstvení pro tento den zajistí Jedno kafe. Vstupenky na koncerty v kapli a na adventní prohlídky je možné zakoupit ZDE, Městském informačním centru v Liberci nebo přímo v Paláci Liebieg.
Více informací o akci naleznete ZDE, ZDE a ZDE.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.



