Litoměřice: Centrální školní jídelna opět vaří pro veřejnost

05.04.2020 17:15

Obědy veřejnosti opět prodává Centrální školní jídelna Litoměřice. Organizace, která je příspěvkovou organizací města, tímto způsobem hodlá využít volných kapacit. Od uzavření základních škol totiž zabezpečovala pouze závodní stravování firem.

Litoměřice: Centrální školní jídelna opět vaří pro veřejnost
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice
reklama

„Jídla budou šokově chlazena a vakuována za přísných hygienických podmínek. Oběd je nutné den předem objednat dle jídelního lístku zveřejněného na našich internetových stránkách, a to e-mailem ZDE, nebo telefonicky nejpozději v den odběru do 8. hodiny na telefonním čísle 416 735 061,“ informoval ředitel CŠJ Martin Mudra. Výdej probíhá od 10:30 do 12:00 z okénka u vedlejšího vstupu do jídelny ve Svojsíkově ulici (č. 7).

Cena jednoho oběda, který se skládá z hlavního jídla a polévky, činí 80 korun a zahrnuje i jednorázové obaly. „Z hygienických důvodů není možné prodávat obědy do vlastních jídlonosičů,“ upozornila vedoucí odboru školství, kultury, sportu a památkové péče městského úřadu Andrea Křížová. Zaplatit je možno v hotovosti nebo platební kartou.

Porce, stejně jako cena za ni, je jednotná. Tedy nerozlišuje se dětská nebo dospělá. Nárok na dotovaný oběd totiž mají děti pouze v době školní docházky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Turnov: Město začíná budovat novou autobusovou zastávku „U Lidlu“

7:34 Turnov: Město začíná budovat novou autobusovou zastávku „U Lidlu“

Odbor správy majetku turnovské radnice informoval, že dne 2. 6. 2020 byla předáním staveniště zaháje…