Litoměřice: Cyklistikou ku zdraví i za lepší město

09.07.2017 15:03 | Zprávy

Zaměstnanci litoměřického městského úřadu v létě podporují cyklistiku. A právě pro ně je připravena akce s názvem "Úředník na kole“. Připojit se k ní může každý, kdo v termínu od 1. června do 31. srpna využije ke své přepravě kolo. Ať to bude k cestě do práce nebo i v rámci odpoledních a víkendových či dovolenkových aktivit.

Litoměřice: Cyklistikou ku zdraví i za lepší město
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

„Účastníci akce mohou mít dobrý pocit z toho, že pro své zdraví něco udělali, podpořili cyklistiku jako zdravou a šetrnou formu pohybu a pomohli najít slabá místa jak ve městě, tak v podmínkách pro cyklisty. Ti, kteří na kolo během 92 dnů prázdnin usednou alespoň 25 krát, budou navíc zařazeni do slosování o zajímavé ceny,“ vysvětlila záměr akce Tereza Kalinová za Zdravé město Litoměřice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Proč nenecháte rozhodnout rodiče?

Jestli a od kolika svým dětem dovolí přístup na sociální sítě? To pak začnete i určovat, na co se smí nebo nesmí dívat v televizi nebo v kolik mají chodit spát a v kolik vstávat? Myslíte, že vše špatné se odehrává jen na sociálních sítích, a že ony jsou strůjci zla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Tráva a bioodpad ze zahrad nesmí končit ve vodě

22:42 Olomouc: Tráva a bioodpad ze zahrad nesmí končit ve vodě

Odbor životního prostředí Magistrátu města Olomouce opět upozorňuje vlastníky pozemků a zahrad v blí…