Litoměřice: Fotografie připomenou 10 let od povodní

15.08.2012 16:20 | Zprávy

V sobotu 18. srpna, tedy 10 let po ničivých povodních, které zasáhly celou Českou republiku, Litoměřicko nevyjímaje, se uskuteční vzpomínková akce na tuto událost.

Litoměřice: Fotografie připomenou 10 let od povodní
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

Půjde o vernisáž výstavy fotografií autora Vlastimila Šafránka, které dokumentují zasažení Litoměřicka rozvodněnou řekou Labe. Výstava nese název Vzpomínka na povodně – Litoměřicko při povodních 2002 a vernisáž proběhne přímo na břehu řeky, v areálu Veslařského klubu na Střeleckém ostrově v Litoměřicích.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: litomerice.cz

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Jaké budou další kroky ANO?

Vládu se vám odvolat nepodařilo, ale dost pravděpodobně budete v příští vládě, jak se pak k celé kauze postavíte? Budete ji prošetřovat? Protože ani já pod hlavičkou ODS nevěřím nezávislému prošetření.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 5: Pietní shromáždění k 75. výročí zavraždění Milady Horákové

12:17 Praha 5: Pietní shromáždění k 75. výročí zavraždění Milady Horákové

Před evangelickým kostelem při farním sboru Českobratrské církve evangelické (sborový dům J. A. Kome…