Litoměřice: Íčko uspělo při „tajném monitoringu“ na sto procent

5.8.2022 6:30 odp. | Tisková zpráva

Skvělého stoprocentního výsledku dosáhlo Turistické informační centrum v Litoměřicích při utajené kontrole, kterou jako součást ankety organizuje agentura CzechTourism spolu s Asociací turistických informačních center ČR. Takzvaný Mystery Shopping, kdy se kontrolor tvářící se jako běžný návštěvník infocentra zaměřuje na širokou škálu aspektů, zhodnotil „íčko“ plným počtem bodů ze 42 možných.

Litoměřice: Íčko uspělo při „tajném monitoringu“ na sto procent
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

Maximum bodů získalo litoměřické infocentrum nejen za vstřícný přístup pracovníků k návštěvníkům, ale mimo jiné i za příjemný interiér a vybavenost IC. Dále se posuzuje také čistota vstupních prostor, výloh a bezprostředního okolí, doba za kterou byl návštěvník po vstupu do infocentra obsloužen, zda je pracovník infocentra vhodně oblečený nebo zda dokáže jasně a srozumitelně odpovědět na dotazy utajeného nákupčího a aktivně s ním komunikovat.

„Turistické informační centrum je příjemné, složené ze dvou místností. Nabízí letáky k akcím a k zajímavostem, mnoho razítek na pohledy, dárkové předměty. Pracovníci se chovají ochotně,“ znělo hodnocení Mystery Shoppera, který do Litoměřic zavítal na konci července.

Anketa

Líbí se vám kampaň, ve které SPOLU staví Babiše vedle Putina?

1%
97%
hlasovalo: 23506 lidí

„Je to opravdu krásný výsledek a motivace do budoucna. Těší nás, že se návštěvníci v litoměřickém infocentru cítí dobře nejen díky příjemnému prostředí, ale také hlavně profesionálnímu a aktivnímu přístupu kolegyň, který je tím nejdůležitějším,“ uvedla Eva Břeňová, vedoucí odboru komunikace, marketingu a cestovního ruchu Městského úřadu v Litoměřicích, do jehož struktury je IC začleněno.

Cílem projektu agentury CzechTourism a Asociace turistických informačních center ČR je zjistit, jaká je úroveň poskytovaných služeb daného infocentra a po hodnocení mu předat zpětnou vazbu. V turisticky oblíbených lokalitách jsou právě „íčka“ hojně navštěvována, a ovlivňují tak celkový dojem z návštěvy daného místa či regionu.

Od začátku letošního roku do konce července zatím do litoměřického infocentra zavítalo přes 22 tisíc návštěvníků.

Svůj pobyt a poznávání města si mohou zpestřit i novinkou v podobě bonusové knížky „Vychutnejte si Litoměřice“. K dostání je v infocentru za symbolickou cenu a obsahuje slevy na gurmánské, kulturní i sportovní zážitky. Její majitelé mohou ušetřit i při nákupu vstupenek na atraktivní místa nebo za ubytování.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Demise

Pane premiére, vzhledem k otřesnému stavu veřejných financi, rostoucí inflaci, poklesu životní úrovně i osobních úspor, vzhledem k nejistotě týkající se zásobování plynem Evropu z Ruska letos v zimě, neuvažujete, prosím, o demisi? Nezaznamenal jsem krom projevů jediný hmatatelný krok Vašeho kabinetu...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dačice: Městská policie získala nový defibrilátor AED

21:10 Dačice: Městská policie získala nový defibrilátor AED

Městští strážníci bývají v mnoha případech mezi těmi, kteří poskytují první pomoc ještě před příjezd…