Litoměřice: Město přispěje Sokolu Pokratice na pořízení fotovoltaiky

27.12.2022 18:01 | Tisková zpráva

S výraznou úsporou energie může do budoucna počítat TJ Sokol Pokratice – Litoměřice. Na svém objektu u fotbalového hřiště v Sadové ulici totiž plánuje instalaci fotovoltaické elektrárny. Na její vybudování sportovcům přispěje i město Litoměřice.

Litoměřice: Město přispěje Sokolu Pokratice na pořízení fotovoltaiky
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

Poskytnutí dotace ve výši 250 tisíc korun a návratnou finanční výpomoc 250 tisíc korun už Sokolu Pokratice schválili zastupitelé města. 

Jak přiblížil místostarosta Litoměřic Jiří Adámek, TJ Sokol si na projekt snížení energetické náročnosti sportoviště nejprve sám zajistil část financí a o zbytek poté požádal město.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Podáte nějaké trestní oznámení?

Jestli podle vás došlo v bitcoinové kauze ke korupci a já bych tomu i věřila, tak neměla by to řešit i policie? Podáte nějaké trestní oznámení? Děkuji za odpověď. Horáková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava barvu mostu nenavrhovala ani neschvalovala

16:21 Jihlava barvu mostu nenavrhovala ani neschvalovala

Město Jihlava neschvalovalo barevné provedení opravovaného železničního mostu v Havlíčkově ulici.