Litoměřice: Městský úřad zvažuje instalování prvních mlžných stožárů

21.10.2019 16:04 | Zprávy
autor: PV

Novinka v podobě mlžného stožáru by mohla v příštím roce být realizována ve frekventované litoměřické ulici Na Valech. Vybudování zařízení s cílem snížit prašnost a teplotu ulice během parných letních měsíců zvažuje komise životního prostředí pracující jako poradní orgán rady města.

Litoměřice: Městský úřad zvažuje instalování prvních mlžných stožárů
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

Jde o jedinečné zařízení, které jiné město v České republice nemá. Existují například v prašných výrobních halách. „Komise prověřuje funkčnost a hledá dodavatele,“ uvedl Pavel Gryndler, vedoucí Odboru životního prostředí Městského úřadu Litoměřice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Prezident

Podle vás se prezident nechová státotvorně. A co třeba Macinka nebo Turek? Ti se tak chovají? Myslím, že nebýt jich, tak tu máme vládu, co řeší problémy lidí a ne vlastní.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň 1: Občané chtějí kuličkovou dráhu, vjemový chodník i zeleň

10:23 Plzeň 1: Občané chtějí kuličkovou dráhu, vjemový chodník i zeleň

Druhý ročník participativního rozpočtu městského obvodu Plzeň 1 má své vítěze.