Litoměřice: Podatelna je opět přístupná z náměstí

16.10.2019 20:21 | Zprávy
autor: PV

Přístupná přímo z Mírového náměstí a zcela zrekonstruována je ode dneška podatelna Městského úřadu v Litoměřicích. Dnes byla slavnostně otevřena a předána pracovnicím.

Litoměřice: Podatelna je opět přístupná z náměstí
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

Obyvatelé tak již nemusí zacházet do průchodu a podatelnu najdou na jejím původním místě v podloubí. Prostory prošly náročnou rekonstrukcí. Došlo například k vybudování zázemí, prodloužení vyvýšené části podlahy a položení nového povrchu, je opravena elektroinstalace a jsou zde nové rozvody slaboproudu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Tvrdá obrana

Pane Rajchl, co myslíte tím, že se budete tvrdě bránit? Co to znamená? Pochopte mě, já si nemyslím, že by se člověk neměl bránit, když je to třeba, ale zajímá mě to spojení tvrdě.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov chce podpořit hasiče milionem korun

13:44 Přerov chce podpořit hasiče milionem korun

Dynamická stolice – moderní zařízení pro testování dýchací techniky – má posílit vybavení centrální …