Litoměřice: Prezident republiky odhalil památník v úložišti Richard

18.12.2024 7:17 | Tisková zpráva

Úložiště radioaktivních odpadů Richard nedaleko Litoměřic slaví v letošním roce 60. let bezpečného provozu. Prostory, v nichž se nachází vybudovali za 2. světové války vězni nacistického režimu. Právě jim úložiště v roce výročí vybudovalo památník, který ve čtvrtek 12. prosince odhalil prezident republiky Petr Pavel. Akce se zúčastnili také zástupci města Litoměřice v čele se starostou Radkem Löwym.

Litoměřice: Prezident republiky odhalil památník v úložišti Richard
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

„Pana prezidenta jsme poté přivítali i přímo v úložišti, kde mu kolegové představili nejen samotné prostory, ale především každodenní činnosti SÚRAO a problematiku ukládání radioaktivních odpadů,“ uvedla Martina Bílá, vedoucí oddělení komunikace Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Proti komu bojujete chápu

Ale má otázka je s kým? Respektive s kým byste pak chtěli vládnout? Na to vládnout sami asi mít nebude (myslím hlasy) a jestli jste proti této vládě a pirátům, tak kdo vám pak zbývá? Opravdu je pro vás přijatelnější SPD nebo komunisté než třeba ODS nebo STAN? Děkuji za vyjádření. Saudová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Volejbalista Patrik Indra se setkal s primátorem

20:36 Jihlava: Volejbalista Patrik Indra se setkal s primátorem

Primátor Petr Ryška přivítal na magistrátu Patrika Indru. Jihlavský rodák patřil k nejvýraznějším po…