Litovel má v ulicích a místních částech nová svítidla

06.01.2021 11:11 | Zprávy
autor: PV

Dne 14. prosince byla dokončena akce „VO Litovel – NPŽP 2020“ (výměna svítidel na ulicích Dukelská a Žerotínova a v místních částech Nasobůrky a Chořelice).

Litovel má v ulicích a místních částech nová svítidla
Foto: Litovel.eu
Popisek: Svatojánský most v Litovli

Na tento projekt město získalo dotační prostředky ze Státního fondu životního prostředí ČR v rámci Národního programu životního prostředí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Petr Sokol, Ph.D. byl položen dotaz

Legislativa

Proč je vůbec legislativně možné, aby nějaké zákony byly schvalovány bez debaty? Pochopil bych to třeba ve stavu nouze. Ale jinak? Proč s tím něco neuděláte? CO vím, tak se teď jednací řád měnil, proč ne i toto? Protože jestli je to praxe této vlády, jak kritizujete, proč s tím něco neuděláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Vysoké teploty a bouřky. Doporučení obyvatelům pro horké letní dny

22:07 MHMP: Vysoké teploty a bouřky. Doporučení obyvatelům pro horké letní dny

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) vydal na úterý 14. července 2026 výstrahu před silnou zátěží …