Louny: Sport mládeže je jednou z priorit města

17.08.2022 14:52 | Tisková zpráva
autor: PV

TJ Lokomotiva Louny ve spolupráci s Lounskou správou sportovních areálů a Městem Louny připravily opět i ve druhém prázdninovém měsíci Sportovní příměstský tábor se zaměřením na různá sportovní odvětví (florbal, házenou, atletiku, plavání aj.) pro ty nejmladší.

Louny: Sport mládeže je jednou z priorit města
Foto: archív autora
Popisek: Louny

V úvodu týdenního programu přišlo 40 „táborníků“ společně se svými trenéry na lounskou radnici, kde je ve Velké zasedací síni přivítal a potom si s nimi i povídal o historii města a radnice a také o současné práci Městského úřadu místostarosta Vladimír A. Hons, aby následně odpovídal na rozmanité dotazy malých návštěvníků.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Gabriela​ Sedláčková byl položen dotaz

Ztráta důvěry

Tvrdíte, že lidí ztrácí důvěru v média. Já si to úplně nemyslím. Spíš si myslím, že lidé ztrácí důvěru v politiky, ale i třeba spravedlnost. Proč myslíte, že tomu tak je nebo vy si to nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Opava zahajuje proměnu Horního náměstí, Slezanka vstupuje do první etapy demolice

22:09 Opava zahajuje proměnu Horního náměstí, Slezanka vstupuje do první etapy demolice

Město zahajuje jednu z nejvýznamnějších proměn Horního náměstí za poslední desetiletí.