Luhačovice: Rozsvícení vánočního stromu doplní Andělská jízda a světelná show

01.12.2022 17:39 | Tisková zpráva
autor: PV

Do krásného vánočního kabátu se lázeňské město obléklo už koncem minulého týdne, kdy se v ulicích rozsvítila světelná vánoční výzdoba.

Luhačovice: Rozsvícení vánočního stromu doplní Andělská jízda a světelná show
Foto: wikipedia
Popisek: Luhačovice

To nejočekávanější, tedy slavnostní rozsvícení vánočního stromu, ale přijde na řadu až tento týden, a sice v pátek 2. prosince. Následovat bude dvoudenní jarmark s doprovodným programem. Už tento pátek se slavnostně rozzáří celá radnice a vánoční strom, který trvale roste na náměstí 28. října.

Součástí rozsvícení vánočního stromu se starostenským čajem bude nově Andělská jízda a světelná show v podání skupiny Fajráci. Letos je připraven také dvoudenní jarmark s doprovodným programem, který je na programu v pátek 2. a v sobotu 3. prosince.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Írán

Válka už začala, to nezmění nikdo. Co by ale podle vás bylo teď nejlepší východisko nebo nejlepší scénář, když ten současný považujete za průšvih?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 8 připravuje správní žalobu proti umístění tzv. světelné závory

10:23 Praha 8 připravuje správní žalobu proti umístění tzv. světelné závory

Opatření magistrátu zavádí na rozhraní městských části Praha 8 a Praha-Troja regulační světelné sign…