Luhačovice: Za nákupním střediskem vznikne 71 parkovacích míst

25.10.2024 16:14 | Tisková zpráva

Začátkem tohoto týdne byla v Luhačovicích zahájena rozsáhlá rekonstrukce parkoviště za nákupním střediskem, kde vznikne 71 parkovacích míst. Pokud vše půjde podle plánu, první řidiči by měli nová stání začít využívat v dubnu roku 2025. Harmonogram prací však může být ovlivněn aktuálními povětrnostními podmínkami.

Luhačovice: Za nákupním střediskem vznikne 71 parkovacích míst
Foto: wikipedia
Popisek: Luhačovice

„Rekonstrukce parkoviště byla dlouhodobě potřebná, protože jeho současný stav je již nevyhovující. Uvědomujeme si, že dočasné uzavření bude pro obyvatele omezením, ale výsledkem bude nové parkoviště s propustným povrchem, který nahradí dosluhující asfaltobeton. Zároveň přibude více zeleně, což nejen zlepší estetiku, ale také přispěje k dalšímu zkvalitnění městské infrastruktury a životního prostředí,“ uvedl starosta Luhačovic Marian Ležák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Jste hrdý na to, že nemáte nic společného s koalicí SPOLU

A na to, že kandidujete se SPD hrdý jste? Já měl vždy za to, že jste spíš pravicový a nepopulističtí, což SPD není. A když jste tak hrdý na to, že jste Svobodní, jak si vysvětlujete, že strana sama má tak málo voličů a nepřekračujete sami 5% hranici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Karlovy Vary: Folklorní festival slaví třicátiny

19:06 Karlovy Vary: Folklorní festival slaví třicátiny

Karlovy Vary budou od 3. do 7. září dějištěm 30. ročníku Karlovarského folklorního festivalu.