Lysá nad Labem přijímá zádosti o příspěvek na likvidaci odpadních vod

5. 1. 2018 7:36

Vážení spoluobčané, dovolujeme si Vás touto cestou informovat o blížícím se termínu pro podávání žádostí o příspěvek na likvidaci odpadních vod z rozpočtu města Lysá nad Labem.

Lysá nad Labem přijímá zádosti o příspěvek na likvidaci odpadních vod
Foto: commons.wikimedia.org/Michal Kmínek
Popisek: Radnice v Lysé nad Labem
reklama

Příspěvek je poskytován jako kompenzace občanům s trvalým bydlištěm v Lysé nad Labem, Litoli, Dvorcích nebo v Byšičkách, jejichž nemovitost (rodinný dům) není z objektivních důvodů možno připojit na centrální kanalizační síť města. Je poskytován pouze na množství roční spotřeby vody stanovené na základě vyhlášky č. 120/2011 Sb. novele vyhlášky č. 428/2001 Sb., kterou se provádí zákon o vodovodech a kanalizacích.

Dalšími podmínkami pro přiznání příspěvku je skutečnost, že nemovitost slouží pouze k bydlení a ne k podnikání nebo rekreaci a nutnost doložení platby za likvidaci odpadních vod (viz příloha).

Pro přiznání tohoto příspěvku byla zpracována „Pravidla pro poskytování příspěvku na likvidaci odpadních vod z rozpočtu města Lysá nad Labem“. Tato pravidla byla schválena na 8. jednání Rady města dne 7. 3. 2017 usnesením č. 154 a následně Zastupitelstvem města na jeho 3. jednání dne 29. 3. 2017 usnesením č. 54.

Termín pro podání žádosti byl „Pravidly pro poskytování příspěvku na likvidaci odpadních vod z rozpočtu města Lysá nad Labem“ stanoven do 31. ledna 2017.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kladno: Největší vodárenská investice pokračuje

16:43 Kladno: Největší vodárenská investice pokračuje

V současné době finišují práce na obnově významného přívodního řadu DN 700 mm, který vede z největší…