MHMP: Podzemní garáže na Letné mají svého provozovatele

19.07.2017 20:32 | Zprávy
autor: PV

Rada hl. m. Prahy rozhodla o výběru nejvýhodnější nabídky na provozování podzemních garáží na Letné. Provozovatelem se stává společnost O. K. Služby Praha s. r. o., která nabídla nájemné ve výši 7 515 000 Kč.

MHMP: Podzemní garáže na Letné mají svého provozovatele
Foto: Hans Štembera
Popisek: Praha, logo

„Je to výborná zpráva pro všechny, kteří čekají na nové parkovací kapacity na Letné. Proces výběru trval na můj vkus až příliš dlouho, ale věřím, že nyní budou garáže již brzy a hlavně dobře sloužit řidičům,“ uvedl náměstek primátorky hl. m. Prahy Petr Dolínek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jak omezit aktivisty?

Zdravím vás. Nevím, jestli to vidíte stejně, ale podle mě tu aktivisté všeho druhu vládnou pevnou rukou a zasahují do všeho, a to až nad míru. Ať jde o rodiny, školství, ale třeba i životní prostředí, dopravu prostě vše. Můj dotaz. Souhlasíte se mnou? A pokud ano, napadá vás řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Brno: Po skončení prací oživí Českou ulici nové stromy

22:05 Brno: Po skončení prací oživí Českou ulici nové stromy

Na Českou se po Novém roce vrátí stavbaři, aby pokračovali v budování nového kolektoru.