Mariánské Lázně: Pozastavení provozu pohotovostní služby

30.06.2017 19:03 | Zprávy
autor: PV

Vedení Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o. s politováním oznamuje občanům Mariánských Lázní a okolních obcí, že od 1. 7. 2017 je nuceno pozastavit provoz lékařské pohotovostní služby a chirurgické ambulance s prodlouženou ordinační dobou.

Mariánské Lázně: Pozastavení provozu pohotovostní služby
Foto: muml.cz
Popisek: Mariánské Lázně

Důvodem je neuzavření smlouvy mezi Městem Mariánské Lázně a Nemocnicí Mariánské Lázně s.r.o. o poskytnutí finanční částky na provoz obou pohotovostí na třetí čtvrtletí roku 2017.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Ještě jeden dotaz

Podle té vaší logiky - ztracený dokument = neplatný. Když ztratím třeba fakturu nebo nějaký dopis o pokutě, kterou mám zaplatit, tak to taky nemusím platit? Nepřijde vám to absurdní a to vaše tvrzení směšné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Jedna jízdenka, víc možností

20:36 Jihlava: Jedna jízdenka, víc možností

Jihlavská MHD je už dva roky součástí krajské dopravy, cestování po okolí Jihlavy je jednodušší než …