Města Ostrava a Suzhou jsou partnery

27.04.2015 18:02 | Zprávy
autor: Ostrava.cz

Města Ostrava a čínské Suzhou (Su-čou) uzavřely 24. dubna dohodu o partnerských vztazích. Za českou stranu ji podpisem stvrdil primátor Tomáš Macura, který je spolu s náměstkyní primátora Kateřinou Šebestovou členem delegace vedené předsedou Poslanecké sněmovny Janem Hamáčkem na Dnech České republiky v Šanghaji.

Města Ostrava a Suzhou jsou partnery
Foto: ostrava.cz
Popisek: Ostravská radnice

Dohoda byla uzavřena v souladu se společným komuniké Čínské lidové republiky a České republiky pro další rozvoj přátelství mezi národy obou zemí. Města Ostrava a Suzhou budou usilovat o zintenzívnění spolupráce a výměny v oblastech ekonomiky, obchodu, vědy a techniky, kultury, vzdělávání, sportu, zdravotnictví a výměn zaměstnanců k propagaci společného rozvoje na regionální úrovni. Smlouva má  pětiletou platnost a může být se souhlasem obou stran prodloužena.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dálniční známka

Dobrý den, pane Kolovratníku. Vy jste sice dali stopku zdražování dálničních známek, ale upřímně, přijde vám současná výše vzhledem k tomu, v jakém stavu dálnice máme adekvátní? A co mě zajímá ještě víc, proč si nemohu koupit známku na půl roku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Frýdlant vyhlašuje záměr rozvoje lokality Novoměstská

19:47 Frýdlant vyhlašuje záměr rozvoje lokality Novoměstská

Město Frýdlant znovu vyhlašuje záměr na prodej pozemků v lokalitě Novoměstská formou developerského …