„Navazujeme na rekonstrukce síťařů provedené v loňském roce. Z finančních i technických důvodů se nám vloni podařilo realizovat pouze rekonstrukci chodníku v Opletalově ulici a první etapu rekonstrukce Švermovy ulice, v letošním roce chceme práce dokončit,“ říká starosta města Petr Řezníček.
Město navazuje na realizované rekonstrukce plynařů a dalších síťařů spoluprací na obnově povrchu krytů chodníků nebo komunikací, případně vlastními investičními akcemi. V případech, kdy dochází k rozkopání celých úseků chodníků, by měl být nový povrch proveden ze šedé zámkové dlažby. Podle architekta města Marka Janatky je vhodné držet zásadu, že v celé lokalitě budou nově řešené povrchy stejné.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


