Město Chrudim opravuje střechy na svých objektech

11.03.2016 21:06 | Zprávy
autor: PV

Rada města Chrudim na začátku března 2016 schválila výsledky hned dvou výběrových řízení na akce týkající se stavebních úprav nebo oprav střech objektů ve vlastnictví města.

Město Chrudim opravuje střechy na svých objektech
Foto: chrudim.eu
Popisek: Chrudim

„Větší z nich jsou stavební úpravy střechy budovy městského úřadu na Pardubické ulici, tato akce byla připravována již delší dobu,“ říká starosta města Petr Řezníček. Vítězem výběrového řízení na akci, do níž bude město investovat přes 2,5 milionu korun včetně DPH, se stala chrudimská společnost LKN s.r.o.

Další investicí v této oblasti, kterou město letos zrealizuje, je oprava jihovýchodní části střechy chrudimského divadla. Zde se nejvhodnějším uchazečem stala firma VERTIKÁL Chrudim spol. s r.o. s vítěznou nabídkou ve výši cca 250 tisíc korun včetně DPH.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Sebedestrukce Evropy

Souhlasím s vámi, že se Evropa ničí sama, ale co je podle vás tou hlavní příčinou? Je to migrace?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 2 chystá částečnou revitalizaci Sadů Bratří Čapků

7:17 Praha 2 chystá částečnou revitalizaci Sadů Bratří Čapků

O výběru dodavatele rozhodli radní městské části na svém pondělním jednání.