Městská část Praha 5 oceňuje nejlepší policisty, strážníky a hasiče

02.12.2016 12:11 | Zprávy
autor: PV

V úterý 29. listopadu proběhlo v zasedací místnosti Zastupitelstva MČ Praha 5 za účasti radního MČ Praha 5 JUDr. Petra Lachnita slavnostní udílení čestných uznání a medailí příslušníkům bezpečnostních složek a Hasičského záchranného sboru působících na území Prahy 5.

Městská část Praha 5 oceňuje nejlepší policisty, strážníky a hasiče
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Lachnit

V úvodu tohoto slavnostního setkání poděkoval všem oceněným  JUDr. Petr Lachnit jménem městské části Prahy 5 za jejich odpovědnou a mimořádně důležitou práci. „Je mi ctí, že vám mohu osobně poděkovat za vaši příkladnou každodenní práci, kterou vykonáváte ve prospěch občanů, a pevně věřím, že tomu tak bude i v budoucnu, aby Praha 5 byla městskou částí bezpečnější,“ řekl všem oceněným JUDr. Petr Lachnit. Rovněž ocenil práci policistů, strážníků a hasičů za zásahy a obětavost mimo jejich službu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Ropa

Myslíte, že hrozí, že bude ropy nedostatek? Jaké jsou alternativy k dovozu ropy mimo Írán nebo Rusko? Protože, kdybychom ji brali od Ruska, myslím, že by to dopadlo stejně, že by ji používal jako vydírací nástroj.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Třebová: Ve městě kvete přes sedm a půl tisíce cibulovin

10:23 Česká Třebová: Ve městě kvete přes sedm a půl tisíce cibulovin

Celkem bylo vysazeno 3238 narcisů, 1571 tulipánů, 575 krokusů, 2003 modřenců a 264 okrasných česneků…