Mladá Boleslav: Cyklopark na Štěpánce bude mít osvětlení a projde celkovou revitalizací

23.09.2022 6:32 | Tisková zpráva

V cykloparku v mladoboleslavském lesoparku Štěpánka začaly práce související s vybudováním osvětlení. To zajistí, že areál budou moci využívat zájemci i v pozdějších hodinách a v období, kdy se brzy stmívá.

Mladá Boleslav: Cyklopark na Štěpánce bude mít osvětlení a projde celkovou revitalizací
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

„Osvětlení venkovních sportovních areálů je jedním z témat, která řešíme. V tomto roce jsme otevřeli nové víceúčelové hřiště v příměstské části Čejetice, které zahrnuje právě i osvětlení. Nyní bude osvětlen cyklopark a připravujeme také projekty osvětlení hřišť u 5. ZŠ Mladá Boleslav, 6. ZŠ Mladá Boleslav, 7. ZŠ Mladá Boleslav a 8. ZŠ Mladá Boleslav,“ řekl první náměstek primátora Mladé Boleslavi Jiří Bouška.

Cyklopark v lesoparku Štěpánka provozuje Městská společnost sportovní a rekreační areály. Začátek budování osvětlení byl naplánován tak, aby v sobotu 17. září proběhl cyklokrosový závod Brilonkros pro všechny věkové kategorie, který organizoval mladoboleslavský klub Brilon Racing Team.

Současně s budováním osvětlení, které bude šetrné s ohledem na prostředí lesoparku, proběhne i celková úprava cest včetně osazení nových stromů a keřů.

„S revitalizací cykloparku nám finančně pomůže společnost ŠKO-ENERGO, za což velmi děkujeme,“ dodal první náměstek Bouška, který si aktuální stav prohlédl ve čtvrtek společně s obchodním a provozním ředitelem Městské společnosti sportovní a rekreační areály Ondřejem Ramešem. Práce by měly být hotové do poloviny listopadu.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Tragédie

Podle mě je za vaší podporoujen vypočítavost. Vybrali jste si porzatím 3 nejsilnější kandidáty, ale volí se jen jeden prezident. Jak to tedy chápat? Koho pak opravdu podpoříte? A nechybí vám mezi němi někdo, kdo by hájil pravicové hodnoty?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo: První žádosti v rámci balíčku První pomoci jsou schváleny

13:44 Znojmo: První žádosti v rámci balíčku První pomoci jsou schváleny

Rada města Znojma schválila na svém posledním zasedání první žádosti o finanční příspěvek v rámci ba…