Mladá Boleslav: Děti už můžete přihlásit na příští rok do michalovické školky

15.01.2019 13:01 | Zprávy
autor: PV

Přestože v nově vznikající mateřské škole v příměstské části Michalovice aktuálně probíhá čilý stavební ruch, už nyní se mohou rodiče rozhodnout, že sem pro příští školní rok chtějí umístit své dítě.

Mladá Boleslav: Děti už můžete přihlásit na příští rok do michalovické školky
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Nové prostory se malým žáčkům otevřou v září 2019, ovšem přihlásit se je možné už v březnu. Zájemci o tuto školku se dostaví 7. nebo 21. března do ředitelny mateřské školy Čtyřlístek (pod ni bude nová mateřinka organizačně patřit.)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Proč by lidé nemohli kdekoliv vyjádřit svůj názor?

A to i třeba na festivalu? Proč jen kritizujete druhé? Napadlo vás se třeba zamyslet nad tím, že byste se mohli chovat a jednat jinak? A co jste čekal, když na nepolitickou akci přijde politik, jestli jste tam chtěl jít, proč jste nešel mezi lidi, ale papalášsky na pódium? Proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Handlovy dvory se rozrostou o dalších 700 bytů

7:17 Jihlava: Handlovy dvory se rozrostou o dalších 700 bytů

V lokalitě Handlovy Dvory má vyrůst nový obytný soubor s osmnácti bytovými domy pro cca 950 obyvatel…