Mladá Boleslav: Jarní očista komunikací se blíží, začne již 7. března

27.02.2020 17:17 | Zprávy
autor: PV

Tradiční jarní očista komunikací letos začne v sobotu 7. března a potrvá do 25. května. Harmonogram očisty je naplánován až do 25. května.

Mladá Boleslav: Jarní očista komunikací se blíží, začne již 7. března
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Letos poprvé se občané mohou dozvědět o termínech čištění jednotlivých lokalit nejen z tradičního tabulkového harmonogramu, ale nově je zakreslen i do map s popisem. Mapu zajistila firma Compag pomocí služby Moje mapy Google, lze ji prohlížet v počítači a na mobilních zařízeních.

Čištěné lokality jsou v jádrové části vyznačeny v tzv. polygonech a příměstské části jv bodech. Po kliknutí na bod či polygon se objeví informace s datem čištění s krátkým popisem. Také můžete pomocí funkce vyhledat v mapě zadat název ulice a zobrazí se vám jeden či více termínů, které se dané ulice týkají. Kliknutím na příslušný termín se přenesete do mapy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Velezrada

Já rozhodně nesouhlasím s tím, aby se EU změnila ve federaci, ale to, že prezident řekne svůj názor, že by ji preferoval, přeci není žádná velezrada. To nemůže říci svobodně svůj názor? Nebo on snad pro přeměnu podniká nějaká kroky, které mi unikly?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tábor posouvá přípravu městského nájemního bydlení ve Dvorcích

20:33 Tábor posouvá přípravu městského nájemního bydlení ve Dvorcích

Rada města schválila 27. dubna 2026 vypsání veřejné zakázky na zhotovitele architektonické studie a …