Mladá Boleslav: Kultura města bude mít lepší ozvučení

19.10.2016 10:51 | Zprávy
autor: PV

Rada města minulý týden souhlasila s poskytnutím investiční dotace ve výši 1,32 milionu korun pro Kulturu města Mladá Boleslav.

Mladá Boleslav: Kultura města bude mít lepší ozvučení
Foto: mb-net.cz
Popisek: Hrad uprostřed města Mladá Boleslav

„Za tyto peníze bude pořízen kamerový systém a zabezpečovací technika pro Sbor českých bratří, dále audiovizuální technika pro Templ a doplnění LED obrazovky o 8 LED panelů pro dům kultury,“ řekl náměstek primátora Michal Kopal na tiskové konferenci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Referendum

Jak konkrétně by podle vás ten zákon o referendu měl vypadat? Bude se moc hlasovat o všem? Kdo ho bude moci vyvolat a bude jeho výsledek pro politiky závazný?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Louny: Město oficiálně stvrdilo své partnerství s japonským městem Susaki

13:05 Louny: Město oficiálně stvrdilo své partnerství s japonským městem Susaki

Starosta Loun Milan Rychtařík a starosta Susaki Kosaku Kusunose podepsali 13. dubna 2026 ve městě S…