Mladá Boleslav: Město organizuje doučovací kempy pro školáky

17.06.2021 12:59

Mladá Boleslav ve spolupráci se Službou a školení MB pořádá o prázdninách takzvaný doučovací kemp. Zaměřený bude na dovednosti z českého jazyka a matematiky, dopoledne bude probíhat neformální výuka zkušenými pedagogy v prostorách zahrady Klementinka.

Mladá Boleslav: Město organizuje doučovací kempy pro školáky
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Odpoledne bude pro děti připravena řada zábavných akcí, kvízů, procházek či sportovních aktivit. Kempy jsou určeny pro žáky 5. až 8. tříd základní školy a zatím jsou v plánu dva turnusy, od 16. do 20. srpna a od 23. do 27. srpna, v případě zájmu je možné přidat další termíny. Náklady na vzdělávání plně hradí město.

"Jsme si dobře vědomi, že distanční výuka, která děti provázela většinu uplynulého školného roku, zvýšila rozdíly v kvalitě výuky mezi jednotlivými žáky. Všichni neměli stejné technické možnosti ani podporu ze strany rodičů, proto jsme přišli s nápadem nabídnout jim vzdělávací příměstský tábor," vysvětlil náměstek primátora Daniel Marek.

Dodal také, že náklady na vzdělávací část i stravu (dvě svačiny, oběd a pitný režim) jsou plně hrazeny z rozpočtu města. Účastníci tak zaplatí 500 korun, které budou určeny například na vstupné do minizooo a podobné volnočasové aktivity, které jsou pro děti připraveny.

Registrace na letní tábor je možná už nyní na e-mailu sladkova@sskolemb.cz. Stačí poslat jméno a příjmení dítěte, platné telefonní číslo a e-mail. Po registraci dostanete další informace o průběhu a programu tábora.

Další informace ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

  Nové Město na Moravě má svoji mapu odpadového hospodářství

21:17 Nové Město na Moravě má svoji mapu odpadového hospodářství

Víte kam s plasty, když je Váš kontejner plný nebo kde je například nejbližší kontejner na kov? Od t…