Mladá Boleslav: Město organizuje doučovací kempy pro školáky

17.06.2021 12:59 | Zprávy

Mladá Boleslav ve spolupráci se Službou a školení MB pořádá o prázdninách takzvaný doučovací kemp. Zaměřený bude na dovednosti z českého jazyka a matematiky, dopoledne bude probíhat neformální výuka zkušenými pedagogy v prostorách zahrady Klementinka.

Mladá Boleslav: Město organizuje doučovací kempy pro školáky
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Odpoledne bude pro děti připravena řada zábavných akcí, kvízů, procházek či sportovních aktivit. Kempy jsou určeny pro žáky 5. až 8. tříd základní školy a zatím jsou v plánu dva turnusy, od 16. do 20. srpna a od 23. do 27. srpna, v případě zájmu je možné přidat další termíny. Náklady na vzdělávání plně hradí město.

"Jsme si dobře vědomi, že distanční výuka, která děti provázela většinu uplynulého školného roku, zvýšila rozdíly v kvalitě výuky mezi jednotlivými žáky. Všichni neměli stejné technické možnosti ani podporu ze strany rodičů, proto jsme přišli s nápadem nabídnout jim vzdělávací příměstský tábor," vysvětlil náměstek primátora Daniel Marek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Došlo podle vás k pochybení soudů?

Podle vás šlo v kauze o praní špinavých peněz, já bych to viděl stejně, ale na druhou stranu, proč je tedy soudy podle všeho odblokovaly a vrátili Jiříkovskému?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Na Velkém náměstí osvěží ve vedru mlžítko

16:09 Kroměříž: Na Velkém náměstí osvěží ve vedru mlžítko

Radnice instalovala na Velkém náměstí mlžítko, vodní prvek, který pomocí speciálních trysek vytváří …