Mladá Boleslav: Městské koupaliště zahajuje letní koupací sezónu

14.06.2021 6:32 | Zprávy
autor: PV

Městské koupaliště Mladá Boleslav od pondělí 14. června zahajuje letní provoz. Otevřeno bude od 9 do 19 hodin každý den v případě příznivého počasí. Koupaliště tak oproti předchozím rokům otevírá o dva týdny dříve.

Mladá Boleslav: Městské koupaliště zahajuje letní koupací sezónu
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Zatím bude v provozu pouze v denním režimu, večerní koupání bude, stejně jao bazén v severním sídlišti, spuštěno se začátkem letních prázdnin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Proč pořád voláte po zrušení sankcí?

Když pominu vše ostatní, tak proč podporovat Rusko, když jak sám tvrdíte třeba ropu teď prodává s přirážkou? Proč takové chování podporovat? A to pomíjím fakt, proč vůbec ekonomicky podporovat někoho, kdo tu rozpoutal válku a vlastně tak může i za to, že ceny rostou.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kampaň Karviná vás vidí odstartovala

22:09 Kampaň Karviná vás vidí odstartovala

První z besed seznámila seniory se službami odboru sociálního a úřadu práce.