Mladá Boleslav: Monitorování ovzduší bude pokračovat

16.01.2018 12:06 | Zprávy
autor: PV

Stanice automatického imisního monitoringu v Mladé Boleslavi, která sleduje koncentrace suspendovaných částic PM10, PM2,5, oxidů dusíku NOx, přízemního ozónu O3, benzenu a údaje o doprovodných meteorologických veličinách, bude v měření pokračovat i nadále. V pondělí o tom rozhodli radní Středočeského kraje, který bude měření financovat.

Mladá Boleslav: Monitorování ovzduší bude pokračovat
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Veškerá aktuální data se průběžně zveřejňují na webových stránkách ČHMÚ a také se ukládají v databázi Informačního systému kvality ovzduší (ISKO). Zdrojem těchto škodlivých emisí jsou zejména lokální topeniště, silniční doprava a dále veřejná energetika, výroba tepla nebo zemědělství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Nemyslíte, že tohle může být konec Motoristů?

Dobrý den, asi budete hájit Macinku, ale přesto se zeptám, zda vám jeho jednání s prezidentem včetně těch jeho SMS přijdou v pořádku? Nemyslíte, že vám celá ta kauza kolem jmenování Turka přerůstá přes hlavu a jen vás poškozuje? Nebo myslíte, že Vám přinese nějaké politické body?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Jihovýchodní obchvat i nová cyklostezka se mohou stavět souběžně

16:09 Pardubice: Jihovýchodní obchvat i nová cyklostezka se mohou stavět souběžně

Jihovýchodní obchvat města, který má zásadně ulevit přetíženým komunikacím a zklidnit dopravu v obyt…