Mladá Boleslav: Na radnici se konala beseda s obyvateli Bezděčína

13.04.2019 14:54 | Zprávy
autor: PV

Ve středu odpoledne se konalo další z pravidelných setkání vedení města s obyvateli příměstských částí. V dubnu byli na řadě lidé z Bezděčína, a na magistrát dorazili skutečně v hojném počtu. O tom, co je v místě jejich bydliště trápí, s nimi debatoval první náměstek primátora Jiří Bouška, předseda komise pro příměstské části Přemysl Sezemský, vedoucí některých odborů, zástupci Compagu i Správy komunikací.

Mladá Boleslav: Na radnici se konala beseda s obyvateli Bezděčína
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Diskutovalo se například už o léta slibované výstavbě chodníků v Pražské ulici, která se konečně blíží realizaci, takže účastníci besedy si mohli přímo na místě prohlédnout studii. Před samotnými úpravami sem nejprve nastoupí firma VaK, která tu zrekonstruuje svou sít, což by se mělo odehrát už letos na podzim. Poté bude následovat vlastní budování chodníku, zastávky MHD, cyklostezky a tak dále, což bude v režii města.

Náměstek Bouška také představil myšlenku vybudování cesty pro pěší a pro cyklisty, která by propojila Chrást, Bezděčín a Dubce. I zde byla k dispozici studie, která je však teprve na počátku, proto pracuje s třemi různými variantami.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

22:41 Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

Stánek města nabídl odpočinek i prostor pro sdílení názorů.