Mladá Boleslav: Náměstek Marek přijal mistra republiky Vítka Adamce

21.04.2019 13:52 | Zprávy
autor: PV

Ve středu odpoledne přijal náměstek primátora Daniel Marek na radnici dalšího úspěšného sportovce, který reprezentoval naše město na mistrovství republiky v capoeiře. To se konalo v Jablonci nad Nisou a Vítek Adamec nastoupil v kategorii B, kde byl největší počet soutěžících, a vedl si skutečně výborně, získal první místo a titul mistra ČR.

Mladá Boleslav: Náměstek Marek přijal mistra republiky Vítka Adamce
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Osmnáctiletý Vítek se capoeiře věnuje už devět let, a kromě vlastních tréninků vypomáhá i s trénováním dětí. Capoeira je v Mladé Boleslavi velmi oblíbeným sportem a zdejší oddíl patří ke špičce v rámci celé České republiky.

Vítka Adamce doprovodil na radnici trenér a zakladatel zdejšího oddílu capoeiry Karel Popovič, sám také úspěšný závodník.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

O čem (na)mají politici rozhodovat

Vy jste pro, aby vláda nebo politici nařizovali za jakého počasí se smí pít alkohol a co dělat nebo nedělat? Vedra jsou šílená, to ano, ale rozhodnutí, co s tím bude kdo dělat by mělo být na jedincích ne politicích, nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Opava: Prostor za Slezankou vydává svá tajemství

22:09 Opava: Prostor za Slezankou vydává svá tajemství

S velkým očekáváním i nadějí byl na začátku května zahájen zjišťovací záchranný archeologický výzkum…