Mladá Boleslav: Novým partnerským městem je italské Fano

26.06.2019 20:21 | Zprávy
autor: PV

Už v květnu rozhodli mladoboleslavští radní a posléze i zastupitelé, že dojde k navázání partnerství s novým městem. Půjde o italské Fano a na červnovém jednání dali zastupitelé zelenou smlouvě o partnerství.

Mladá Boleslav: Novým partnerským městem je italské Fano
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

"Těší mě, že Mladá Boleslav naváže partnerství s dalším městem. Fano je krásné starobylé město, navíc i velikostně dost podobné Mladé Boleslavi, má 60 tisíc obyvatel. Věřím, že naše vztahy budou stejně obohacující jako třeba ty s Dieburgem nebo Pezinokem," uvedl náměstek primátora Daniel Marek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Maďarsko

Tvrdíte, jak nás Maďarsko brání před rozpínavosti Bruselu. To jako jak konkrétně brání nás? A nemyslíte, že hlavním ohrožením je pro nás Rusko? A brání nás snad před jeho rozpínavostí? Podle mě je to přesně naopak. Není toto nebezpečné? A vám nevadí, že Maďarská vláda Rusku donáší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Valašské Klobouky: Lávka za hasičskou zbrojnicí projde rekonstrukcí

22:42 Valašské Klobouky: Lávka za hasičskou zbrojnicí projde rekonstrukcí

Chodník vedoucí z lokality Žaboskřeky bude po dobu stavby uzavřen. Cyklisté, kteří budou místem kříž…