Na té akci tak mohli k odpovědím vyzvat přítomné náměstky primátora Jiřího Boušku, Daniela Marka a Miroslavu Kašpárkovou, ale i zástupce ředitele městské policie Ondřeje Kubalu, ředitele Dopravního podniku MB Marka Džuvarovského i zastupitelku Zdeňku Kuhnovou.
Před diskusí věnovali studenti dopoledne k definování nejpalčivějších problémů města. Mezi ně zařadili potřebu zvýšit podíl zeleně ve městě, řešit otázky spojené s městskou hromadnou dopravou, se špatným stavem hlavního železničního nádraží a s pocitem bezpečí a kriminalitou ve městě.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


_profil_top.jpg)
