Mladá Boleslav: Pivní slavnosti September fest budou už za týden

01.09.2013 17:10

Již za týden semůžete těšit na třetí ročník pivní slavnosti September fest. Bude se konat v pátek 6. září od 15 hodin na Krásné louce. Společnost Pivovary Lobkowitz – Klášter představí přes 16 druhů piv - Lobkowicz, Rychtář, Ježek, Merlin, Platan, Černá hora a Vysoký Chlumec.

Mladá Boleslav: Pivní slavnosti September fest budou už za týden
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav
reklama

Kromě stánků s pivem zde najdete i občerstvení s nealkoholickými nápoji a spoustou dobrého jídla. Pořadatelé pamatovali i na děti, pro které jsou určeny nafukovací atrakce i stánky s dárky. K dobrému jídlu a pití vás bude bavit taneční skupina Premiér, Jazz Paluba z Mnichova Hradiště a Petr Novák Revival Band. Dále se představí mažoretky Pomněnky a Fit studio Gábina.

Kulturní program zakončí revivalová kapela Abba CZ. Jejich show je podtržena nejen skvělými kostýmy, ale i perfektní taneční choreografií. Programem vás bude provázet moderátor Zdeněk Vranovský. Na organizaci a zajištění bezproblémového průběhu celé akce se bude podílet Kultura města Mladá Boleslav, společnost Compag, městská policie a další instituce. Jako i v předešlých ročnících i letos je vstupné zdarma

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mb-net.cz
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Trutnov: Ochranná opatření ve městě

18:25 Trutnov: Ochranná opatření ve městě

S ohledem na nouzový stav, který znovu vyhlásila vláda České republiky, a na vládní usnesení zavádí …